קטגוריות מוצרים
תיצור איתנו קשר

פולימר Kejian חומרים (שנגחאי) ושות', בע מ...

כתובת: מס, 3258 Shenzhuan Road, Songjiang מחוז, שנגחאי

איש קשר: דוריס וו

איש קשר: 86-21-57855149; 18217261378

פקס: 86-21-57855398

דוא ל:export@kejian-china.com

מיקוד: 201603

מכירות: Xuesong חן

טלפון: 13761748877

סקייפ:skywings881

וו מכירות: דוריס

טלפון: 18217261378

סקייפ:rainieshow  

יישום של סרט דביק בוטיל על להבי טורבינות רוח
May 15, 2018

אנרגיית הרוח היא סוג של אנרגיה טבעית, נקייה, ידידותית לסביבה, המהירה ביותר בעולם, אשר משכה אליה תשומת לב עולמית. עתודות אנרגיית הרוח בסין הן גדולות מאוד ומופצות באופן נרחב, ולכן יש לה פוטנציאל רב לפיתוח וניצול. בעיקר מציג את נקודת דבק וביצועים דרישה של סרט בוטיל עבור טורבינת רוח הלהב, שהוא מרכיב חשוב חומר VARTM (ואקום עזר שרף העברת דפוס) כדי להבטיח את היציבות של מערכת ואקום. המאפיינים והמאפיינים של רצועות בוטיל של Kejian מתוארים גם.

כמרכיב העיקרי של כוח הרוח הרוח, להב כוח הרוח יש תהליכים דפוס רבים: תהליך הדבק יד, תהליך דפוס, prepreg הנחת התהליך, תהליך pultrusion, הליך נימה סליל, העברת שרף דפוס / תהליך RTM ואקום שפיכת דפוס תהליך, וכו ' על VARTM (ואקום בסיוע שרף העברת דפוס טכנולוגיה), נייר זה בעיקר מציג את הטכנולוגיה ואת הביצועים של סרט ואקום איטום, שהוא חומר חשוב VARTM כדי להבטיח את היציבות של מערכת ואקום.

image.png

VARTM היא טכנולוגיית דפוס חדשה להכנת חלקים מרוכבים בקנה מידה גדול. הגז של חיזוק סיבים מוסר ראשית תחת מצב ואקום, ואז הספגה יעילה של סיבים מתממש באמצעות זרימה וחדירות של שרף; ריפוי בטמפרטורת החדר או טמפרטורת חימום מתבצעת; ולבסוף, את המוצר עם צורה מסוימת ואת התוכן נפח סיבי נוצרת. הפונקציה של סרט ואטימה איטום הוא בדרך כלל לצרף את שקית ואקום למות להב ו לאטום אותו בתהליך הקדמה ואקום. נקודות דבק עבור סרט איטום ואקום מוצגים להלן.

image.png

למרות סרט ואטימה ואקום אינו משמש בתהליך של זלוף להב דפוס, זה משחק תפקיד חשוב. נקודת הזליגה המקומית במערכת תוביל מבוא של האוויר לתוך מערכת שרף היווצרות של בועות במערכת שרף, אשר תוביל הצרות מוסתר של איכות המוצרים, תוביל את scrapping של העלים ואת ההפסד הכלכלי הגדול כאשר רציני.לכן, ואקום איטום סרט הוא מוצר חשוב עבור ביעילות להבטיח את מידת ואקום של המערכת כולה ( בין עובש לשקית ואקום).

image.png

באופן כללי, דרישות הביצועים של VARTM עבור סרט איטום ואקום הן:

(1) איטום טוב;

(2) מודולוס אלסטי גבוה, התארכות גבוהה בשבר;

(3) כוח מליטה חזק על פני השטח של שק ואקום חומר למות מרוכבים;

(4) ניתן להפשיט אותו כאשר מקורר לטמפרטורת החדר, ואין דבק שיורית על פני השטח של כלי מתכת;

(5) יד קלה שינוי גודל והגנה על הסביבה;

(6) עמידות טובה לטמפרטורה גבוהה.

image.png

טורבינת רוח להב מיוחד איטום קלטת של Kejian יש את היתרונות הבאים בתהליך היישום המעשי של לקוחות מקומיים וזרים בשנים האחרונות:

(1) בגלל גומי בוטיל משמש מטריקס, הביצועים שלה איטום הוא טוב;

(2) חדירה ניכרת מבטיחה כי רצועת גומי לא רך מדי יכול לשמור על עובי מסוים בתהליך של לחיצה על גליל.

(3) יש הידבקות ראשונית טובה שקיות ואקום כגון ניילון וחומרים עובש שונים, במיוחד בטמפרטורה נמוכה, אשר מתאים לשימוש של מפעלים בצפון בסתיו ובחורף.

(4) עבור פלדה, אלומיניום ומצעים אחרים, רצועות גומי ניתן להפשיט בקלות לאחר הקירור, ואין זכר של דבק שיורית, ולכן קל לתפעול.

(5) יכול לעמוד 204 ℃ טמפרטורה גבוהה.

קלטת חותם של Kejian יכול לענות על כל מיני דרישות יישום של VARTM להכין רוח הטורבינה להב בביצועים כולו.

עם עדכון מתמשך של טורבינת רוח מפרטים הלהב, כוח גבוה טורבינת רוח להב הוא כיוון הפיתוח של כוח הרוח בתעשייה. יעילות גבוהה, ייצור המוני המוני של תהליך ואקום להרכיב תהיה המגמה של ייצור להבי טורבינות רוח, ואת חומר מפתח כדי להבטיח את הביצועים של החותמת ואקום - ואקום הסרט קלטת יהיה לשחק תפקיד יותר ויותר חשוב בתהליך דפוס.

התעשייה הרלוונטיים ידע

זכויות יוצרים © Kejian פולימר חומרים (שנגחאי) ושות', בע מ כל הזכויות שמורות.