קטגוריות מוצרים
תיצור איתנו קשר

פולימר Kejian חומרים (שנגחאי) ושות', בע מ...

כתובת: מס, 3258 Shenzhuan Road, Songjiang מחוז, שנגחאי

איש קשר: דוריס וו

איש קשר: 86-21-57855149; 18217261378

פקס: 86-21-57855398

דוא ל:export@kejian-china.com

מיקוד: 201603

מכירות: Xuesong חן

טלפון: 13761748877

סקייפ:skywings881

וו מכירות: דוריס

טלפון: 18217261378

סקייפ:rainieshow  

יישום רחב של דבקים בתעשיית מכשירי חשמל ביתיים
May 25, 2018

בתור אחד החומרים עזר בייצור של מכשירי חשמל ביתיים, דבקים נמצאים בשימוש נרחב יותר ויותר.זה בעיקר בשל פיתוח מתמשך של תעשיית מכשירי חשמל ביתיים, הדרישות למראה ופונקציונליות של מכשירי חשמל ביתיים הופכים גבוה יותר ו גבוה יותר. היישום הרציונלי של דבקים לא יכול רק לענות על הצרכים של עיצוב המוצר, אלא גם לשפר את יעילות הייצור של ארגונים. צמצום העלות הכוללת יש השפעה ברורה.

image.png

כסוג של דבק המשמש מליטה ואטימה, דבק הוא משלים את החיבור מכני משותף. עם שיפור מתמיד של איכות מכשירי חשמל ביתיים בשנים האחרונות, כמה ביצועים גבוהים סיליקה ג'ל, דבק אנאירובי, פוליאוריתן ומוצרים אחרים משמשים יותר ויותר מכשירי חשמל ביתיים.

image.png


דבק הוא בשימוש נרחב בייצור של מכשירי חשמל ביתיים, בעיקר: כביסה מכונת הייצור של חלקי פלסטיק חלקי מתכת מליטה, איטום צריך להשתמש פוליאוריטן או חם להמיס דבק, כדי למנוע בורג משוחרר, מכונת כביסה או מיזוג אוויר ישתמש אנאירובי חוט דבק נעילה עבור נעילה, הפחתת השימוש אטמים, השימוש בחומר איטום חוט אנאירובי במקום קלטת חומר גלם בצינור דוד מים יכול לשחק אפקט אטימה אמין יותר, עמיד בטמפרטורה גבוהה גומי סיליקון משמש מליטה ואטימה של מכשירי חשמל כגון תנורי מיקרוגל, תנורים חשמליים ומכונות פיח.כדי להיראות יפה, להפחית את החיבור של חורים פתיל, כמה מוצרים של המראה הכללי של הטופס של דבק.

图片2.png

איטום סיליקון


图片3.png

דבק לבידוד זכוכית

עם השימוש במבנים וחומרים חדשים בתכנון וייצור של מוצרי חשמל ביתיים, הביקוש לדבקים נעשה יותר ויותר מגוון, ובחירת הדבקים בתהליך הייצור של מכשירי חשמל ביתיים מחייבת התחשבות בתנאי העבודה ובתנאי ההרכבה של המוצרים. ישנם גורמים רבים כגון עלות הייצור וכן הלאה, אשר הציבו דרישות גבוהות יותר עבור המאפיינים של דבקים.

image.png

חומרים דבק שונים צריך דבקים שונים, במיוחד בשנים האחרונות, הבחירה של חומרים חדשים עבור מכשירי חשמל ביתיים גם לשים דרישות חדשות עבור אפקט דבק.לקחת פוליקרבונט כדוגמה, אם כי כל שייכים מחשבים אישיים, דבקים עם תכונות פני השטח שונים שונים, וכיצד לחבר יחד חומרים שונים באופן מהימן יהיה כיוון להיחשב בעתיד.לכן, יש צורך לבחור מוצרים דבק מתאים על פי תנאים ספציפיים. לעומת דבקים להמיס חם דבקים ממס, דבקים תגובתי מסוגלים יותר להתמודד עם הדרישות מורכבות יותר הרכבה הדרישות. הוא תהליך ריפוי של דבק יש תהליך תגובה כימית, כגון הדבק המיידי הנפוץ ביותר הוא ספיגת לחות ריפוי דבק תגובתי, שיעור ריפוי שלה יכול להיות מותאם על ידי שינוי המגיבים שלה. כדי לעמוד בדרישות של תנאי הפעלה שונים.

אני תוספת לחומר דבק, עמידות בטמפרטורה גבוהה, ריפוי מהירות מתכווננת, דבק חייב להיות בטוח יותר והגנת הסביבה.


התעשייה הרלוונטיים ידע

זכויות יוצרים © Kejian פולימר חומרים (שנגחאי) ושות', בע מ כל הזכויות שמורות.