הבית > חדשות > תוכן
קטגוריות מוצרים
תיצור איתנו קשר

פולימר Kejian חומרים (שנגחאי) ושות', בע מ...

כתובת: מס, 3258 Shenzhuan Road, Songjiang מחוז, שנגחאי

איש קשר: דוריס וו

איש קשר: 86-21-57855149; 18217261378

פקס: 86-21-57855398

דוא ל:export@kejian-china.com

מיקוד: 201603

מכירות: Xuesong חן

טלפון: 13761748877

סקייפ:skywings881

וו מכירות: דוריס

טלפון: 18217261378

סקייפ:rainieshow  

לפרוץ את עצמי וליצור את העתיד ביחד - יום השנה ה -12 של Kejian
Nov 20, 2017

12 שנים של מאמצים וצמיחה מתואמים, 12 שנים של הליכה יד ביד

מסע מפואר,

תראו את שתים-עשרה השנים הבאות בהירות .

תקופה של שנים יוצאי דופן,

כתב פרק קג'יאן מבריק בן שתים-עשרה שנה.

נובמבר 2017, Kejian אחזקות היה 12 שנים של יום ההולדת שלה, מכוח ביצועי מכירות מבריק לטווח ארוך, יציבה, יכולת חדשנות מעולה, Kejian הפך בהצלחה מחברה קטנה לא ידוע ליצרן מוביל, המתמחה בייצור של בוטיל גומי בסין, ו מדורגת בין הגומי בוטיל המקצועי הגדול בעולם, יצרנית קלטת בוטיל.

המאבק קשה , פרחים מפוארים באביב ופירות מוצקים בסתיו

Kejian אחזקות תופס את ההזדמנות החדשה של פיתוח תעשיית דבק, המבוססת על הפילוסופיה העסקית של "שירות, חדשנות, אחדות ופיתוח", לוקח "חדשנות" כמו המתיחה, כושר הרמה, קידום הפיתוח.כעת, החברה הקימה לטווח ארוך, לטווח ארוך הקשר עם מספר מוסדות להשכלה גבוהה, מוצרים חדשים הם הציג לשוק מדי שנה, המוצרים כוללים בוטיל, איזופרופיל, כלורופרין, סיליקון, פוליאוריטן, שרף אפוקסי, שרף אקריליק דיסציפלינות אחרות, רב תחומית והוא מופיע כמו שנחאי גבוהה טק פרויקט ההישג הטכנולוגי.יש לו פטנטים המצאה רבים, באותו זמן בשנת 2016 זוהה כמו מפעלים ההייטק בשנחאי, ונבחר בשנת 2017 מדע שנחאי וטכנולוגיה ענק הרבייה ארגונים, במונחים של ההסמכה העסקית, ניהול בקנה מידה, השפעה בתעשייה ו היבטים אחרים כדי להשיג פיתוח קפיצת מדרגה.

图片1.png

U nite במאמץ מתואם , שיתוף פעולה win-win.

   מחלקת המכירות של קג'יאן קרובה לקצב האסטרטגי של החברה , בנתה צוות מכירות שנלחם, אוהב, מקדיש זבובים.זמן קצר, לא כאב, לא רווח י הלכנו בלהט יחד ב -12 השנים האחרונות, כתבנו שירים עסקיים ביחד ב -12 השנים האחרונות, חלקנו יחד ב -12 השנים האחרונות את ההנאה והצער, היינו יד ביד כדי לצעוד על הכביש הגדול ב -12 השנים האחרונות, בצד הכתף שלנו זה לצד זה להתגבר על קשיים וקשיים ב -12 השנים האחרונות . לרגל חגיגה, Kejian אחזקות גם הוביל ברבעון השלישי של כנס המכירות, יו"ר וו האיטיאו, מנהל מכירות מקומי הו Zhenping, מנהל סחר חוץ מכירות חן Xuesong, ראשי הצפון והדרום ומנהלי כל חטיבות עסקיות דיווחו על ההישגים והחסרונות של המכירות בשלושת הרבעונים הראשונים, שיתפו את החוויות המוצלחות והעלו את יעדי העבודה והרבעון הרביעי לעבודות, ספרינט עד סוף השנה ביצועים!

图片2.png

לפרוץ את עצמי וליצור את העתיד ביחד

  Kejian אחזקות dhere זה נשמע וניהול , להמשיך לקדם רפורמה וחדשנות, כוח מקיף ממשיך להגדיל, בסיס עסקי המכירות מאוחד כל הזמן, עמדת השוק וערך המותג ממשיכים לעלות.מקטע גדול, החל חלש חזק ...... שתים עשרה שנים של השחזה , לזייף מראש.בראנט כל הדרך, יציב ותומך עצמי, ביטחון רגוע הגדרה עצמית. שתים עשרה שנים הוא ציון דרך כדי להעיד על התפתחות Kejian וזה גם נקודת התחלה חדשה עבור Kejian.

销售网络-修改.png

תנו לנו לעבוד יחד, עבור 2027, להיות מסוגל לעמוד כאן יחד, להישבע שבוע לעולם הלידה של מפעל גדול יותר בגאווה.עמד יחד דרך סערה ו stress.be קדימה בהשראה, לפרוץ את עצמי וליצור את העתיד יַחַד.


חדשות הקשורות

זכויות יוצרים © Kejian פולימר חומרים (שנגחאי) ושות', בע מ כל הזכויות שמורות.