הבית > חדשות > תוכן
קטגוריות מוצרים
תיצור איתנו קשר

פולימר Kejian חומרים (שנגחאי) ושות', בע מ...

כתובת: מס, 3258 Shenzhuan Road, Songjiang מחוז, שנגחאי

איש קשר: דוריס וו

איש קשר: 86-21-57855149; 18217261378

פקס: 86-21-57855398

דוא ל:export@kejian-china.com

מיקוד: 201603

מכירות: Xuesong חן

טלפון: 13761748877

סקייפ:skywings881

וו מכירות: דוריס

טלפון: 18217261378

סקייפ:rainieshow  

תהליך ההטמעה עמיד למים מטבח ושירותים
Sep 07, 2016

איטום מטבח כהלכה, להשפיע על החיים מטבח העתיד ועל נוחות, עלינו לצרף חשיבות רבה, אך ורק ליישם. הרשימה הבאה היא התהליך מבוא ויישום של איטום מתחת למטבח.

הצעד הראשון: לעשות עבודה טובה ביסודות פרוייקטים אנרגיה הידרואלקטרית

מנקודת מבט של בטיחות, מי אסלה צינורות, חוטים גו לעיל הוא טוב יותר מאשר הליכה מתחת. אבל הרבה "גרילה" רק למען הצלת, הליכה אנרגיה הידרואלקטרית, לפתוח שוקת אמבטיה, אפילו, מפסלת חור.

השלב השני: לנקות את הדשא שורשים וקירות

קישוט הבית עמיד במים, הכוללים המרפסת, מטבח, חדר אמבטיה, אבל המוקד הוא חדר האמבטיה. קודם כל, דפק על הקיר ואת הרצפה עם פטיש מתכת קטן, אם יימצא כי "צליל ריק פרץ", אומר שחייב להיות קצת הולו, הולו שבור. אם אתה צריך להחליף את האריחים המקוריים רחצה, לבנים מפסלת להצבה המקורית, עלינו תחילה להשתמש המליטה את הקרקע החלקת המשאבים, עמיד למים עיבוד, זה יכול למנוע דליפת ציפוי עמיד למים הנגרמת על ידי עובי אחיד. בניית שכבת ציפוי עמיד למים על פני השטח של הבסיס, העור אפור הראשון עם האת עם מטאטא כדי להיפטר, אבק, נקי, במיוחד את שורש, חלק ניקוז הרצפה וגשם שמוצאה צריך להיות בזהירות לנקות פסולת חול ועוד.

הצעד השלישי: לעשות עבודה טובה של קשיח עמיד במים

כל מיני סוגים של מים לא ניתן לשנות את האסלה, נסה לא לשנות; אם אתה רוצה לשנות, אל תשתמש בטון טיט כדי למלא את החלל, חייב להיות שלוש פעמים כדי למלא את המלך חיבור. האמבטיה, כיור, כיור מטבח, קצה הקיר, waterproof חריץ פינה קיר חלקים מרכזיים אלה צריך להיות משולם תשומת לב מיוחדת. האיכות של גומי מרוכבים עצמית דבק עמיד למים לאמבטיה לקצץ קלטת, מטבח כקישוט חומר עמיד למים היא עדיפה. הקרקע מחולקת גם שלושה רחובות sub, יש מרווח זמן. בדרך זו, זה נותן הקרקע של שריון עמיד למים נוקשה. שירותים הסף להיות מדרון גבוהה, צבועים, למנוע מים זרם אחורי ללכת מחוץ לחדר, סף האבן עליך להשתמש טיט מלט בסדר מעט לשים איזה מלך חיבור הדבקה רטוב.

השלב הרביעי: הוספת ציפוי עמיד למים אלסטי

הבית למלך חיבור לזמן ארוך, קשה ציפוי גמיש עבור התנחלות וחיים יקרע, ובכך לאבד את האפקט עמיד למים. לכן חייבים להוסיף את הביטוח השנייה - אלסטי צבע עמיד למים. גנרל או מקלחת חרירים מותקן 1.8 מטר או אז, אם עמיד נמוך, לטווח ארוך ספריי גרם מים להשרות קיר, קיר טחב, ציפוי קישוט קיר או אריח בנוכחות אחר וכן הלאה. מקלחת ללא קיר עקרונית לעשות 1.5 מטרים על האריזה, אך כדי לחזק את תפקידו של מים, המדים בגובה 1.8 מטר. בנוסף, שיפוץ אמבטיה בקיר גוף בהיר או האני נבנה קיר הגוף אור, מומלץ לעשות את גובה עמיד למים העליונים.


חדשות הקשורות

זכויות יוצרים © Kejian פולימר חומרים (שנגחאי) ושות', בע מ כל הזכויות שמורות.