הבית > חדשות > תוכן
קטגוריות מוצרים
תיצור איתנו קשר

פולימר Kejian חומרים (שנגחאי) ושות', בע מ...

כתובת: מס, 3258 Shenzhuan Road, Songjiang מחוז, שנגחאי

איש קשר: דוריס וו

איש קשר: 86-21-57855149; 18217261378

פקס: 86-21-57855398

דוא ל:export@kejian-china.com

מיקוד: 201603

מכירות: Xuesong חן

טלפון: 13761748877

סקייפ:skywings881

וו מכירות: דוריס

טלפון: 18217261378

סקייפ:rainieshow  

איטום סיווג ידי גיפור
Jan 23, 2016

סוג לאוויר הלח אשפרה איטום: ofcuring סוג זה הסדרה איטום להשתמש הלחות באוויר. היא מורכבת בעיקר אחד-componentsilicone גומי פוליאוריטן, polysulfiderubber. פולימר קלסרים המכילים גנים פעיל. ניתן להגיב עם מים באוויר כדי איטום formCrosslinks אשפרה לתוך networkstructure. הלחות בזרזים asvulcanization האווירה.

כימית אשפרה איטום: שני-רכיב, פוליאוריתן, סיליקון, פוליסולפיד גומי, גומי נאופרן, אפוקסי שרף איטום נופל לקטגוריה זו הם curingat בדרך כלל מלאה בטמפרטורת החדר. איזה רכיב יחיד ofneoprene ו chlorosulfonated polyethylenesealant ולסול PVC הדבקה איטום כגון ריתוך לדבקים רכב יהיה addedunder לריפוי מוחלט תגובה כימית.

המעבר תרמי סוג איטום: פיזור ofplasticizer בשימוש פוליוויניל כלוריד שרף andasphalt גומי איטום הוא תרמית transitionof שני סוגים שונים של מערכות. Plasticizedvinyl שרף הוא השעיה נוזלי בטמפרטורת החדר שבתחילתו על ידי חימום andhardening גומי-אספלט, איטום דבק חם.

חמצוני התקשות איטום: משטח ייבוש ofcaulking או איטום לזכוכית כי הוא רואה ראשי יבש, חצי יבש oilbase ירקות. סוג שמן יכול להיות inpolymerization מעודן, פיצוץ או chemicalmodification. קובלט naphthenate נמצא בשימוש asdriers מואצת ייבוש של andsurface הפנימי עופרת גורם naphthenate ishardened משטח מוקשה hardeninside naphthenate מנגן בצורה יעילה יותר.

ייבוש של הממס-סוג איטום: זה השב כ הממס בחינם דבק פולימרים המבוסס על איטום. קטגוריה זו חותך איטום בוטיל הראשי, משקל מולקולרי גבוה PIB, ofpolymerization אקרילט, chlorosulfonatedpolyethylene, אטומה, תואר, חומרי איטום אחרים.

ייבוש לא יכול איטום לצמיתות פלסטיק: thistype של איטום הוא בדרך כלל withpolybutylene, משקל מולקולרי בינוני ofpolyisobutene, צמיגות גבוהה הלא-adhesivematerials כגון styrene תחמוצת שמן בסיס נפט, שמן notvegetable, לפוצץ חצי שמן ייבוש orbutyl גומי איטום הבסיס.


חדשות הקשורות

זכויות יוצרים © Kejian פולימר חומרים (שנגחאי) ושות', בע מ כל הזכויות שמורות.